aktualości

ALSIM II

KURS TEORETYCZNY DO LICENCJI ATPL(A)

5 Wrzesień 2017

RUSZA JESIENNY KORESPONDENCYJNY KURS TEORETYCZNY ATPL(A)

               Rozpoczęcie kursu planowane jest od 18 listopada 2017. Całe szkolenie odbywa się w cyklu 8 zjazdów weekendowych (sobota/niedziela). Wykłady prowadzone są przez naszych instruktorów, którzy oprócz pracy w Adriana Aviation zdobywali bądź nadal zdobywają ogromne doświadczenie z pracy w liniach lotniczych takich jak Small Planet, Wizzair, SkyTaxi czy PLL LOT.

               Adriana Aviation dokłada wszelkich starań do poziomu jakości kształcenia wykorzystując kilkanaście lat doświadczenia w szkoleniu pilotów  w naszym ośrodku. Do dyspozycji naszym studentów oddajemy sale szkoleniowe, hotel jak i wszystkie niezbędne pomoce naukowe.

               Wysoki poziom szkolenia gwarantujemy w połączniu z atrakcyjną ceną, która wynosi jedynie 2500zł brutto za cały kurs teoretyczny. Dodatkowo wszyscy kursanci mają również zapewnione specjalne ceny noclegu w naszym hotelu.

               W trosce o wysoki komfort edukacji i zadowolenia naszych studentów maksymalna liczba studentów wynosi 20 osób. W związku z tym faktem sugerujemy nie zwlekanie z decyzją.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie www.ftoadriana.com.pl
Sugerujemy ponadto obserwowanie wydarzenia na Facebooku Kurs teoretyczny do licencji ATPL(A).
Pytania i zgłoszenia dotyczące kursu prosimy wysyłać na adres fto@adriana.com.pl lub pod numerem +48 693 700 495