o nas

ADRIANA AVIATION

Historia Ośrodka Szkolenia i Usług Lotniczych w Watorowie sięga 1992 roku, kiedy to Adriana S.A. stworzyła swój specjalny Wydział Lotniczy.

Stało się tak z myślą o poszerzeniu zakresu działalności firmy, a także usprawnieniu i przyspieszeniu jej rozlicznych kontaktów biznesowych.
Szybko jednak początkowe plany zaczęły nabierać większego rozmachu, tempa i dynamiki.

Na rozbudowanym i stale modernizowanym lądowisku fachowa kadra rozpoczęła szkolenie pierwszych kandydatów na pilotów i zaraziła ich swoją lotnicza pasją.

Malowniczo położone lądowisko, z którego rozciąga się widok na Pradolinę Dolnej Wisły.

Zabytkowe Chełmno i atrakcyjny krajobraz całej Ziemi Chełmińskiej przyciągnęły też wielu chętnych do odbywania lotów widokowych, wykonywania zdjęć z powietrza i uczestnictwa w najróżniejszych imprezach turystyczno-rekreacyjnych.
Kadra ośrodka to grupa doskonale wykwalifikowanych pilotów, instruktorów i techników, którzy potrafią nie tzylko profesjonalnie szkolić, ale także wpajać uczestnikom zajęć szacunek dla najpiękniejszych lotniczych tradycji.

Ośrodek nadal się rozwija, przyjmuje coraz więcej grup na szkolenia, doskonali metody pracy, wzbogaca ofertę usług lotniczych i podnosi standard samej bazy i jej otoczenia.

Dziś, profesjonalny i certyfikowany zgodnie z wymogami PART-FCL Zatwierdzony Ośrodek Szkolenia "Adriana Aviation" dysponuje już znaczącą, nowocześnie wyposażoną bazą szkoleniową z funkcjonalnym zapleczem socjalnym dla uczestników szkoleń i pasażerów, kompleksem hotelowym i wreszcie znakomitym zespołem przygotowującym pilotów do rozmaitych licencji i uprawnień.

DYSPONUJEMY RÓWNIEŻ

  • Własnym lądowiskiem w Watorowie ze stałym oświetleniem pasa
  • Organizacją zarządzania ciągłą zdatnością do lotu CAMO
  • Samolotami jednosilnikowymi i wielosilnikowymi

  • Stacją Obsługi Samolotów AMO
  • Hotelem
  • Symulatorami lotów

Nasze certyfikaty

cert1
cert2

Nasza załoga